Baba Kiralama'dan şirketiniz ihtiyacına göre minimum 1 adet bile olsa araç kiralayabilirsiniz.
Baba Kiralama filo ihtiyacınıza uygun marka olan her modelde binek otomobiller kiralanabilir.
Baba Kiralama teklifleri minimum 1 gün olmak üzere 36 aya kadar verebilmektedir. 1 aydan daha az dönem kiralamaları talepleri için Günlük araç kiralama Rezervasyon numaramız +90 (544) 633 6989
Kiralanan araçları 3. şahıslar kullanamaz. Ancak, şirketin bordrosunda kayıtlı her çalışan kiralanan aracı kullanabilir.
Vergi levhası, Ticaret sicil gazetesi fotokopisi, Faaliyet belgesi, İmza sirküleri, Bilanço (Gelir Tablosu).
Baba Kiralama kanun gereği yaptırılması zorunlu sigorta kapsamında olan Trafik Sigortası, kullanılan aracı koruma altına alan Kasko ve limitleri artırılmış ihtiyari mesuliyet sigortaları, Baba Kiralama tarafından yaptırılmaktadır.
Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın Polis veya Jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3. şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.
Kiralanan araçla ilgili her türlü periyodik bakım, kaza sonrası oluşan onarım masrafları, vergisel tüm yükümlülükler Baba Kiralama tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca, trafik sigortası, ihtiyari mali mesuliyet sigortası, kasko, lastik değişimi gibi giderler de aylık kiralama bedeline dâhildir.
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.
Aylık ödemeler seçtiğiniz araç modeli ve hizmet süresi kapsamına bağlı olarak hesaplanır.
Kiralama sözleşmeleri kiralama süresi boyunca sabit ödemeli TL ya da EURO bazında yapılmaktadır. Döviz bazlı imzalanan sözleşmelerde, ödemeler ile ilgili TCMB döviz satış kuru referans alınarak TL olarak faturalandırılır.
Döviz borçlanma maliyetleri daha düşüktür. Ancak kur riskine girmek istemezseniz TL olarak sabit ödeme seçeneği daima daha güvenlidir.
Türkiye`de Yetkili Servislerin bulunduğu her yerden bu hizmet alınabilir.
Kiralanan aracı, Yetkili Servise götürmek kiracı firmanın sorumluluğundadır. Fakat randevuları almak Baba Kiralama sorumluluğunda bulunmaktadır.
İkame araç hizmetini talep etmeniz durumunda, İstanbul’ da 24 saati geçen, diğer il ve ilçelerde ise 48 saati geçen bakım/onarım ihtiyaçlarında, iş sürekliliğinizi devam ettirmeniz için muadil araç temin edilmektedir.
Lastikler, kullanım ömrünü tamamladıktan sonra (3 mm lastik diş derinliği) yada her 50.000 Km de ücretsiz olarak Baba Kiralama tarafından değiştirilmektedir.
Hizmet kapsamını genişleterek kış lastiği hizmetinden yararlanabilirsiniz. Fakat bu hizmetten yararlanabilmek için kiralama teklif aşamasında Baba Kiralama’ a belirtmeniz gerekmektedir.
Logo uygulama ve giydirme işlemlerini önceden ruhsata işlenmesi gerekmektedir. Bu prosedürü takiben kiralanan araçlar trafiğe sorunsuz olarak çıkabilir.
Kiralanan araçlar yurt dışına çıkartılamaz.
Kiralama süresi dolmadan araçların iadesi durumunda, sözleşmede yer alan cezai şartlara uygun olarak işlem yapılmaktadır.
Kiralama süresi 1 aydan az olan kullanıclarımızın günlük 250KM yol hakları bulunmaktadır. Kiralama tesliminde EK KM çıkması halinde her ek KM başı 0,40krş ücret kiracıdan tahsil edilecektir.